Tribe Common - en to cs_CZ translation catalogue (455 entries)

en:  (opens in a new window)
cs_CZ: (otevře se v novém okně)

en:  and
cs_CZ:  a

en: %1$sBuy a license%2$s for the Event Aggregator service to access additional import features.
cs_CZ: %1$sKoupit licenci %2$s pro službu agregátor událostí pro přístup k dalším importním funkcím.

en: %s Settings
cs_CZ: Nastavení %s

en: %s cannot be a duplicate
cs_CZ: %s nemůže být duplicitní

en: %s cannot be the same as %s.
cs_CZ: %s nemůže být stejné jako %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
cs_CZ: %s musí být číslo v rozmezí 0 až 21.

en: %s must be a number or percentage.
cs_CZ: %s musí být číslo nebo procento.

en: %s must be a phone number.
cs_CZ: %s musí být telefonní číslo.

en: %s must be a positive number or percent.
cs_CZ: %s musí být kladné číslo nebo procento.

en: %s must be a positive number.
cs_CZ: %s musí být kladné číslo.

en: %s must be a valid URL.
cs_CZ: %s musí být platná adresa URL.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
cs_CZ: %s musí být platným názvem v URL (číslice, písmena, pomlčky, a podtržítka).

en: %s must be a whole number.
cs_CZ: %s musí být celé číslo.

en: %s must be an email address.
cs_CZ: %s musí být emailová adresa.

en: %s must consist of 5 numbers.
cs_CZ: %s se musí skládat z 5 čísel.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z písmen, číslic, pomlček, apostrofů a mezer.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z písmen, mezer, apostrofů a pomlček.

en: %s must contain numbers and letters only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic a písmen

en: %s must contain numbers, letters and dots only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen a teček.

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
cs_CZ: %s se musí skládat pouze z číslic, písmen, pomlček a podtržítek

en: %s must have a value that's part of its options.
cs_CZ: %s musí mít hodnotu, která je jednou z možných voleb.

en: %s must not be empty
cs_CZ: %s nesmí být prázdné

en: %s. All of the common (and not-so-common) answers to questions we see are here. It’s often the fastest path to finding an answer!
cs_CZ: %s. Odpovědi na všechny obvyklé (i méně obvyklé) dotazy najdete právě zde. Je to často nejrychlejší způsob k nalezení odpovědi!

en: %s. Testing for an existing conflict is the best start for in-depth troubleshooting. We will often ask you to follow these steps when opening a new thread, so doing this ahead of time will be super helpful.
cs_CZ: %s. Otestování na přítomnost konfliktu je nejlepším začátkem pro důkladné odstranění chyb. Při otevírání nového vlákna ve fóru často požadujeme, abyste postupovali právě tímto způsobem, takže provedení tohoto kroku dopředu je velmi užitečné.

en: %s. There are very few issues we haven’t seen and it’s likely another user has already asked your question and gotten an answer from our support staff. While posting to the help desk is open only to paid customers, they are open for anyone to search and review.
cs_CZ: %s. Existuje velmi málo problémů, na které jsme ještě nenarazili a je pravděpodobné, že jiný uživatel se na vaši otázku již zeptal a dostal odpověď od pracovníků naší podpory. Přestože je psaní dotazů na fóra umožněno pouze platícím zákazníkům, kdokoli může fórum prohledávat a prohlížet.

en: &Aring;land Islands
cs_CZ: Alandy

en: (filtered from _MAX_ total entries)
cs_CZ: (filtrováno z _MAX_ celkového počtu položek)

en: : Selected %d rows
cs_CZ: : Vybráno %d řádků

en: : Selected 1 row
cs_CZ: : Vybrán 1 řádek

en: : activate to sort column ascending
cs_CZ: aktivujte pro vzestupné řazení sloupců

en: : activate to sort column descending
cs_CZ: aktivujte pro sestupné řazení sloupců

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
cs_CZ: Seznam odkazů na správce terminologie, archivní a nadřazená adresa REST URL

en: A sorted array of all the numeric values for the cost
cs_CZ: Tříděné pole všech číselných hodnot cen

en: A valid license has been entered by your network administrator.
cs_CZ: Platný licenční klíč byl zadán vaším administrátorem sítě.

en: A valid license key is required for support and updates
cs_CZ: Platný licenční klíč je vyžadován pro podporu a aktualizace

en: Action-based Logger
cs_CZ: Log založený na akcích

en: Activate %s
cs_CZ: Aktivovat %s

en: Activate Plugin
cs_CZ: Aktivovat plugin

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Active Users:
cs_CZ: Aktivních uživatelů:

en: Afghanistan
cs_CZ: Afghánistán

en: Alaska
cs_CZ: Aljaška

en: Albania
cs_CZ: Albánie

en: Algeria
cs_CZ: Alžírsko

en: All
cs_CZ: Vše

en: All Day
cs_CZ: Celý den

en: All items on this page were selected.
cs_CZ: Všechny položky na této stránce byly vybrány.

en: Already Installed
cs_CZ: Nainstalované

en: American Samoa
cs_CZ: Americká Samoa

en: Antarctica
cs_CZ: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs_CZ: Antigua a Barbuda

en: Armenia
cs_CZ: Arménie

en: Australia
cs_CZ: Austrálie

en: Austria
cs_CZ: Rakousko

en: Authorize Promoter
cs_CZ: Autorizace pořadatele

en: Azerbaijan
cs_CZ: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs_CZ: Bahamy

en: Bahrain
cs_CZ: Bahrajn

en: Bangladesh
cs_CZ: Bangladéš

en: Belarus
cs_CZ: Bělorusko

en: Belgium
cs_CZ: Belgie

en: Bermuda
cs_CZ: Bermudy

en: Bhutan
cs_CZ: Bhútán

en: Bolivia
cs_CZ: Bolívie

en: Bosnia and Herzegovina
cs_CZ: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
cs_CZ: Bouvetův ostrov

en: Brazil
cs_CZ: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs_CZ: Britské indickooceánské území

en: Browse Extensions
cs_CZ: Procházet rozšíření

en: Brunei Darussalam
cs_CZ: Brunej

en: Bulgaria
cs_CZ: Bulharsko

en: C&ocirc;te d'Ivoire
cs_CZ: Pobřeží slonoviny

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: Calendars, ticketing, and powerful WordPress tools to manage your events from start to finish.
cs_CZ: Kalendáře, prodej vstupenek a výkonné nástroje WordPressu pro správu akcí od začátku do konce.

en: California
cs_CZ: Kalifornie

en: Cambodia
cs_CZ: Kambodža

en: Cameroon
cs_CZ: Kamerun

en: Canada
cs_CZ: Kanada

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cannot look for Terms without a taxonomy
cs_CZ: Nelze hledat položky bez taxonomie

en: Cannot set %s as the current logging engine
cs_CZ: Nelze nastavit %s jako aktuální nástroj protokolování

en: Cape Verde
cs_CZ: Kapverdy

en: Cayman Islands
cs_CZ: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs_CZ: Středoafrická republika

en: Chad
cs_CZ: Čad

en: Check our Knowledgebase
cs_CZ: Podívejte se do naší znalostní databáze

en: Check out our %s for developers.
cs_CZ: Podívejte se na naši %s pro vývojáře.

en: Check this box if you wish to override the network license key with your own
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete přepsat síťový licenční klíč svým vlastním

en: China
cs_CZ: Čína

en: Christmas Island
cs_CZ: Vánoční ostrov

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Clear Selection.
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Close this dialog window
cs_CZ: Zavřít toto dialogové okno

en: Close this modal window
cs_CZ: Zavřít toto modální okno

en: Cocos (Keeling) Islands
cs_CZ: Kokosové (Keelingovy) ostrovy

en: Collectivity of Saint Martin
cs_CZ: Svatý Martin

en: Colombia
cs_CZ: Kolumbie

en: Community Events
cs_CZ: Komunitní akce

en: Comoros
cs_CZ: Komory

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
cs_CZ: Kontrola porovnávání se nezdařila, protože nebyla zadána porovnávací hodnota pro pole %s

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Congo
cs_CZ: Republika Kongo

en: Congo, Democratic Republic of the
cs_CZ: Demokratická republika Kongo

en: Cook Islands
cs_CZ: Cookovy ostrovy

en: Copy to clipboard
cs_CZ: Kopírovat do schránky

en: Costa Rica
cs_CZ: Kostarika

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
cs_CZ: Seznam zemí musí být formátován jako jedna země na řádek v následujícím formátu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
cs_CZ: Chorvatsko

en: Cuba
cs_CZ: Kuba

en: Cura&ccedil;ao
cs_CZ: Curaçao

en: Cyprus
cs_CZ: Kypr

en: Czech Republic
cs_CZ: Česká republika

en: Default (uses temporary files)
cs_CZ: Výchozí (používá dočasné soubory)

en: Denmark
cs_CZ: Dánsko

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Djibouti
cs_CZ: Džibutsko

en: Dominica
cs_CZ: Dominika

en: Dominican Republic
cs_CZ: Dominikánská republika

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download log
cs_CZ: Stáhnout protokol

en: Each paid add-on has its own unique license key. Paste the key into its appropriate field below, and give it a moment to validate. You know you're set when a green expiration date appears alongside a "valid" message. Then click Save Changes.
cs_CZ: Každý placený doplněk má svůj vlastní jedinečný licenční klíč. Vložte klíč do příslušného pole níže a dejte mu chvilku na ověření. Pokud ověření proběhne úspěšně tak se pod políčkem s licenčním klíčem zobrazí zeleně zpráva "Platný klíč! " a datum, kdy platnost tohoto klíče skončí. Poté klepněte na tlačítko Uložit změny.

en: East Timor
cs_CZ: Východní Timor

en: Ecuador
cs_CZ: Ekvádor

en: El Salvador
cs_CZ: Salvador

en: Empty data set for this dropdown
cs_CZ: Vyprázdnit sadu dat pro tento rozbalovací seznam

en: English
cs_CZ: Anglicky

en: Equatorial Guinea
cs_CZ: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs_CZ: Estonsko

en: Ethiopia
cs_CZ: Etiopie

en: Event Add-Ons
cs_CZ: Doplňky pro akce

en: Event Log
cs_CZ: Protokol událostí

en: Events
cs_CZ: Akce

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
cs_CZ: Events Tickets je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše prodávat vstupenky na vaše akce.

en: Every %d Minutes
cs_CZ: Každých %d minut

en: Existing theme overrides that may need revision:
cs_CZ: Stávající upravené šablony, které by měly být zrevidovány:

en: Expired license keys and subscriptions
cs_CZ: Licenční klíče a předplatné jejichž platnost vypršela

en: Expired license. Consult your network administrator.
cs_CZ: Platnost licence vypršela. Obraťte se na správce sítě.

en: Extensions are quick solutions our team came up with to solve specific issues you may need. (Note - extensions are not covered by our support team.)
cs_CZ: Rozšíření jsou rychlá řešení, kterými náš tým řeší konkrétní problémy které mohou nastat. (Poznámka - náš tým podpory primárně nepodporuje tyto rozšíření)

en: FREE
cs_CZ: ZDARMA

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs_CZ: Falklandy (Malvíny)

en: Faroe Islands
cs_CZ: Faerské ostrovy

en: Field ID:
cs_CZ: ID pole:

en: Fiji
cs_CZ: Fidži

en: Finland
cs_CZ: Finsko

en: France
cs_CZ: Francie

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Free extensions to power up your plugins
cs_CZ: Rozšíření zdarma pro zvýšení výkonu vašich pluginů

en: French Guiana
cs_CZ: Francouzská Guyana

en: French Polynesia
cs_CZ: Francouzská Polynésie

en: French Southern Territories
cs_CZ: Francouzská jižní a antarktická území

en: Full debug (all events)
cs_CZ: Plný debug (všechny události)

en: Gambia
cs_CZ: Gambie

en: Germany
cs_CZ: Německo

en: Getting More Help
cs_CZ: Získání další pomoci

en: Getting Support
cs_CZ: Získání podpory

en: Go to WordPress Updates page
cs_CZ: Zobrazit stránku s přehledem aktualizací WordPressu

en: Go to plugins page
cs_CZ: Zobrazit stránku s přehledem pluginů

en: Greece
cs_CZ: Řecko

en: Greenland
cs_CZ: Grónsko

en: Hawaii
cs_CZ: Havaj

en: Heard and McDonald Islands
cs_CZ: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Helpful Links:
cs_CZ: Užitečné odkazy:

en: Holy See (Vatican City State)
cs_CZ: Svatý stolec (Vatikán)

en: Hong Kong
cs_CZ: Hongkong

en: Hungary
cs_CZ: Maďarsko

en: Iceland
cs_CZ: Island

en: If you've purchased a premium add-on, you'll need to enter your license key here in order to have access to automatic updates when new versions are available.
cs_CZ: Pokud jste si zakoupili prémiový doplněk, budete zde muset zadat licenční klíč, abyste měli přístup k automatickým aktualizacím, když budou k dispozici nové verze.

en: In order to register a plugin license, you'll first need to %1$sdownload and install%2$s the plugin you purchased. You can download the latest version of your plugin(s) from %3$syour account's downloads page%4$s. Once the plugin is installed and activated on this site, the license key field will appear below.
cs_CZ: Chcete-li zaregistrovat licenci pluginu, musíte nejprve %1$sstáhnout a nainstalovat%2$s modul, který jste zakoupili. Stáhněte si nejnovější verzi pluginu z %3$sdownload stránky vašeho účtu%4$s. Po nainstalování a aktivaci pluginu na tomto serveru se níže zobrazí pole s licenčním klíčem.

en: Includes
cs_CZ: Obsahuje

en: India
cs_CZ: Indie

en: Indonesia
cs_CZ: Indonésie

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
cs_CZ: Zde najdete přehled posledních změn v šablonách a také přehled vámi upravených šablon, které mohou být těmito změnami ovlivněny.

en: Install %s
cs_CZ: Instalovat %s

en: Install Plugin
cs_CZ: Instalovat plugin

en: Invalid Key
cs_CZ: Neplatný klíč

en: Invalid field type specified
cs_CZ: Uvedený typ pole je neplatný

en: Invalid or incomplete field passed
cs_CZ: Zadáno neplatné nebo neúplné pole

en: Iran, Islamic Republic of
cs_CZ: Írán (islámská republika)

en: Iraq
cs_CZ: Irák

en: Ireland
cs_CZ: Irsko

en: Israel
cs_CZ: Izrael

en: It looks like you're using %1$s, but the license key is invalid. Please download the latest version %2$sfrom your account%3$s. | It looks like you're using %1$s, but the license keys are invalid. Please download the latest versions %2$sfrom your account%3$s.
cs_CZ[0]: Zdá se, že používáte %1$s, ale licenční klíč je neplatný. Stáhněte si nejnovější verzi %2$s z vašeho účtu %3$s.
cs_CZ[1]: Zdá se, že používáte %1$s, ale licenční klíče nejsou platné. Stáhněte si nejnovější verzi %2$s z vašeho účtu %3$s.
cs_CZ[2]: Zdá se, že používáte %1$s, ale licenční klíče nejsou platné. Stáhněte si nejnovější verzi %2$s z vašeho účtu %3$s.

en: Italy
cs_CZ: Itálie

en: Jamaica
cs_CZ: Jamajka

en: Japan
cs_CZ: Japonsko

en: Jordan
cs_CZ: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs_CZ: Kazachstán

en: Kenya
cs_CZ: Keňa

en: Key
cs_CZ: Klíč

en: Knowledgebase
cs_CZ: Znalostní báze

en: Korea, Democratic People's Republic of
cs_CZ: Severní Korea

en: Korea, Republic of
cs_CZ: Jižní Korea

en: Kuwait
cs_CZ: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs_CZ: Kyrgyzstán

en: Lao People's Democratic Republic
cs_CZ: Laos

en: Latest Version:
cs_CZ: Nejnovější verze:

en: Latvia
cs_CZ: Lotyšsko

en: Learn More
cs_CZ: Další informace

en: Lebanon
cs_CZ: Libanon

en: Liberia
cs_CZ: Libérie

en: Libya
cs_CZ: Libye

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: License Key Status:
cs_CZ: Stav licenčního klíče:

en: License key(s) updated.
cs_CZ: Licenční klíč(e) byl aktualizován.

en: Licenses
cs_CZ: Licence

en: Licenses for Multisites
cs_CZ: Multilicence pro více webů

en: Liechtenstein
cs_CZ: Lichtenštejnsko

en: Lithuania
cs_CZ: Litva

en: Logging level
cs_CZ: Úroveň protokolování

en: Luxembourg
cs_CZ: Lucembursko

en: Macau
cs_CZ: Macao

en: Madagascar
cs_CZ: Madagaskar

en: Malaysia
cs_CZ: Malajsie

en: Maldives
cs_CZ: Maledivy

en: Manage
cs_CZ: Spravovat

en: Marshall Islands
cs_CZ: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs_CZ: Martinik

en: Mauritania
cs_CZ: Mauritánie

en: Mauritius
cs_CZ: Mauricius

en: Method
cs_CZ: Metoda

en: Mexico
cs_CZ: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
cs_CZ: Mikronésie

en: Missing data source for this dropdown
cs_CZ: Chybí zdroj dat pro tento rozbalovací seznam

en: Moldova, Republic of
cs_CZ: Moldavsko

en: Monaco
cs_CZ: Monako

en: Mongolia
cs_CZ: Mongolsko

en: Montenegro
cs_CZ: Černá Hora

en: More...
cs_CZ: Více...

en: Morocco
cs_CZ: Maroko

en: Moving your license keys
cs_CZ: Přesouvám vaše licenční klíče

en: Mozambique
cs_CZ: Mosambik

[ctx: Names of required plugins for Community Tickets]
en: Event Tickets Plus and Community Events
cs_CZ: Event Tickets Plus a Community Events

en: Namibia
cs_CZ: Namibie

en: Nepal
cs_CZ: Nepál

en: Netherlands
cs_CZ: Nizozemsko

en: New Caledonia
cs_CZ: Nová Kaledonie

en: New Mexico
cs_CZ: Nové Mexiko

en: New Zealand
cs_CZ: Nový Zéland

en: News and Tutorials
cs_CZ: Aktuality a návody

en: Next
cs_CZ: Další

en: Nicaragua
cs_CZ: Nikaragua

en: Nigeria
cs_CZ: Nigérie

en: No checkbox options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky zaškrtávacího políčka

en: No data available in table
cs_CZ: V tabulce nejsou dostupná žádná data

en: No license entered. Consult your network administrator.
cs_CZ: Nebyla zadána žádná licence. Obraťte se na správce webu.

en: No matching records found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné odpovídající záznamy

en: No notable changes detected
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné významné změny

en: No notable template changes detected.
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné významné změny v šablonách.

en: No radio options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky přepínače

en: No select options specified
cs_CZ: Nebyly specifikovány položky rozbalovacího seznamu

en: Non-existant field validation function passed
cs_CZ: Zadána neexistující validační funkce pole

en: Norfolk Island
cs_CZ: Norfolk

en: North Carolina
cs_CZ: Severní Karolína

en: North Dakota
cs_CZ: Severní Dakota

en: North Macedonia
cs_CZ: Severní Makedonie

en: Northern Mariana Islands
cs_CZ: Severní Mariany

en: Norway
cs_CZ: Norsko

en: Null logger (will log nothing)
cs_CZ: Nulový logger (bez protokolování)

en: Numeric Array
cs_CZ: Číselné pole

en: Oman
cs_CZ: Omán

en: Only errors
cs_CZ: Pouze chyby

en: Open the dialog window
cs_CZ: Otevřít dialogové okno

en: Open the modal window
cs_CZ: Otevřít modální okno

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
cs_CZ: %s na našich stránkách je skvělé místo, kde najdete tipy a triky pro používání a přizpůsobení našich pluginů.

en: Override network license key
cs_CZ: Přepsat síťový licenční klíč

en: PHP Render Context
cs_CZ: PHP kontext

en: Pakistan
cs_CZ: Pákistán

en: Papua New Guinea
cs_CZ: Papua-Nová Guinea

en: Pennsylvania
cs_CZ: Pensylvánie

en: Permission Error
cs_CZ: Chyba oprávnění

en: Philippines
cs_CZ: Filipíny

en: Pitcairn
cs_CZ: Pitcairnovy ostrovy

en: Please authorize to continue onboarding.
cs_CZ: Prosím potvrďte pro pokračování procesu.

en: Please log in to continue
cs_CZ: Pro pokračování se prosím přihlaste

en: Please log out and log back in as an admin account
cs_CZ: Odhlaste se a přihlaste se pod administrátorským účtem

en: Please refresh the page and try your request again.
cs_CZ: Obnovte stránku a zkuste znovu

en: Plugin Active
cs_CZ: Aktivovaný plugin

en: Plugin Inactive
cs_CZ: Neaktivní plugin

en: Poland
cs_CZ: Polsko

en: Portugal
cs_CZ: Portugalsko

en: Premium Add-Ons
cs_CZ: Premium doplňky

en: Prev
cs_CZ: Předchozí

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Privacy
cs_CZ: Ochrana soukromí

en: Problem loading the block, please remove this block to restart.
cs_CZ: Problém při načítání bloku, prosím odstraňte tento blok.

en: Promoter All rights reserved.
cs_CZ: Promoter - Všechna práva vyhrazena.

en: Promoter would like to sync with your site
cs_CZ: Promoter by chtěl provést synchronizaci s vaším webem

en: Puerto Rico
cs_CZ: Portoriko

en: Qatar
cs_CZ: Katar

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
cs_CZ: Dejte pluginu %1$sThe Events Calendar%2$s hodnocení %3$s

en: Rating:
cs_CZ: Hodnocení:

en: Read more about our support policy
cs_CZ: Přečtěte si více o našich pravidlech podpory

en: Reads
cs_CZ: Čtení

en: Recent Template Changes
cs_CZ: Poslední změny v šablonách

en: Renew Your License Now
cs_CZ: Obnovte si svou licenci

en: Requires:
cs_CZ: Vyžaduje:

en: Reunion
cs_CZ: Réunion

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
cs_CZ: Během načítání této stránky nápovědy došlo k vyprázdnění pravidel pro přesměrování trvalých odkazů. Pravděpodobně je v některém pluginu nebo šabloně nastaveno toto vyprazdňování pravidel (rewrite rule flush)!

en: Romania
cs_CZ: Rumunsko

en: Russian Federation
cs_CZ: Rusko

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
cs_CZ: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: Saint Barth&eacute;lemy
cs_CZ: Svaty Bartoloměj

en: Saint Helena
cs_CZ: Svatá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
cs_CZ: Svatý Kryštof a Nevis

en: Saint Lucia
cs_CZ: Svatá Lucie

en: Saint Pierre and Miquelon
cs_CZ: Saint-Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and The Grenadines
cs_CZ: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Saudi Arabia
cs_CZ: Saúdská Arábie

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save With A Bundle
cs_CZ: Ušetřete s balíčkem

en: Search our support help desk
cs_CZ: Hledejte ve fóru naší technické podpory

en: Search:
cs_CZ: Hledat:

en: Select a Country:
cs_CZ: Vyberte zemi:

en: Select all pages
cs_CZ: Vybrat všechny stránky

en: Serbia
cs_CZ: Srbsko

en: Settings saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Seychelles
cs_CZ: Seychely

en: Show _MENU_ entries
cs_CZ: Zobrazit záznamy _MENU_

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
cs_CZ: Zobrazeno 0 - 0 z 0 záznamů

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
cs_CZ: Zobrazeno _START_ - _END_ z celkem _TOTAL_ záznamů

en: Singapore
cs_CZ: Singapur

en: Sint Maarten
cs_CZ: Svatý Martin

en: Site License Key
cs_CZ: Licenční klíč stránek

en: Slovakia (Slovak Republic)
cs_CZ: Slovensko

en: Slovenia
cs_CZ: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs_CZ: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs_CZ: Somálsko

en: Sorry, key validation server is not available.
cs_CZ: Omlouváme se, ale server k ověření klíče není dostupný.

en: Sorry, unable to authenticate your site. Please contact Promoter support.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemůžete ověřit vaše stránky. Kontaktujte prosím podporu pluginu Promoter.

en: South Africa
cs_CZ: Jihoafrická republika

en: South Carolina
cs_CZ: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs_CZ: Jižní Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
cs_CZ: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs_CZ: Španělsko

en: Sri Lanka
cs_CZ: Šrí Lanka

en: State
cs_CZ: Stát

en: Sudan
cs_CZ: Súdán

en: Suriname
cs_CZ: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
cs_CZ: Špicberky a Jan Mayen

en: Swaziland
cs_CZ: Svazijsko

en: Sweden
cs_CZ: Švédsko

en: Switzerland
cs_CZ: Švýcarsko

en: Syrian Arab Republic
cs_CZ: Sýrie

en: System Information
cs_CZ: Informace o systému

en: Taiwan
cs_CZ: Tchaj-wan (Čínská republika)

en: Tajikistan
cs_CZ: Tádžikistán

en: Tanzania, United Republic of
cs_CZ: Tanzanie

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
cs_CZ: Nové nebo aktualizované šablony v této verzi (%s):

en: Terms
cs_CZ: Položky

en: Test for a theme or plugin conflict
cs_CZ: Otestujte konflikt šablony či pluginu

en: Text Array
cs_CZ: Textové pole

en: Thailand
cs_CZ: Thajsko

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
cs_CZ: Děkujeme za vložení platného klíče. Jeho platnost skončí %s

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
cs_CZ: The Events Calendar je kvalitně zpracovaný a rozšiřitelný plugin, který vám umožní jednoduše sdílet vaše akce.

en: The URL to the full size version of the image
cs_CZ: Adresa URL obrázku v plném rozlišení

en: The URL to the term archive page
cs_CZ: Adresa URL stránky archivovaných položek

en: The WordPress term ID
cs_CZ: Wordpress ID položky

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
cs_CZ[0]: Výše uvedené nastavení nebylo uloženo. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs_CZ[1]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.
cs_CZ[2]: Výše uvedená nastavení nebyla uložena. Ostatní nastavení byla úspěšně uložena.

[ctx: The associated field is required.]
en: (required)
cs_CZ: (povinné)

en: The cost currency symbol
cs_CZ: Symbol měny

[ctx: The country]
en: Georgia
cs_CZ: Gruzie

en: The date day
cs_CZ: datum - den

en: The date hour
cs_CZ: datum - hodina

en: The date minutes
cs_CZ: datum - minuta

en: The date month
cs_CZ: datum - měsíc

en: The date seconds
cs_CZ: datum - sekundy

en: The date year
cs_CZ: datum - rok

en: The details about each size available for the image
cs_CZ: Podrobnosti o každé velikosti dostupné pro obrázek

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our help desk.
cs_CZ: Podrobnosti o pluginu kalendáře a nastavení jsou často nutné pro vás nebo pro naše zaměstnance, kteří pomohou vyřešit problém. Chcete-li automaticky sdílet informace o systému s naším týmem podpory, přihlaste se níže. To nám umožní rychlejší pomoc, pokud ji budete potřebovat.

en: The image WordPress post ID
cs_CZ: WordPress ID obrázku

en: The image file extension
cs_CZ: Přípona souboru obrázku

en: The image height in pixels in the specified size
cs_CZ: Výška obrázku v pixelech ve stanovené velikosti

en: The image mime-type
cs_CZ: typ MIME obrázku

en: The image natural height in pixels
cs_CZ: Přirozená výška obrázku v pixelech

en: The image natural width in pixels
cs_CZ: Přirozená šířka obrázku v pixelech

en: The image width in pixels in the specified size
cs_CZ: Šířka obrázku v pixelech ve stanovené velikosti

en: The link to the image in the specified size on the site
cs_CZ: Odkaz na obrázek v určené velikosti na webu

en: The number of posts associated with the term
cs_CZ: Počet příspěvků spojených s položkou

en: The plugins you need at one discounted price
cs_CZ: Pluginy, které potřebujete, za jednu zvýhodněnou cenu

en: The position of the currency symbol in the cost string
cs_CZ: Poloha symbolu měny v řetězci ceny

en: The request was sent insecurely.
cs_CZ: Požadavek byl odeslán nezabezpečený.

en: The request wasn't sent from this tab.
cs_CZ: Požadavek nebyl odeslán z tohoto panelu.

en: The selected log file is empty or has not been generated yet.
cs_CZ: Zvolený soubor protokolu je prázdný nebo ještě nebyl vytvořen.

en: The taxonomy the term belongs to
cs_CZ: Taxonomie položky patří k

en: The term description
cs_CZ: Popis položky

en: The term name
cs_CZ: Název položky

en: The term parent term if any
cs_CZ: Nadřazená položka (pokud existuje)

en: The term slug
cs_CZ: Srozumitelné URL položky

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
cs_CZ: K dispozici je novější verze %1$s. %2$s

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
cs_CZ[0]: Pro %1$s je k dispozici aktualizace, ale vaše licence vypršela. %2$sNavštivte web pluginu Events Calendar pro obnovení licence.%3$s
cs_CZ[1]: Pro %1$s jsou k dispozici aktualizace, ale vaše licence vypršely. %2$sNavštivte web pluginu Events Calendar pro obnovení licence.%3$s
cs_CZ[2]: Pro %1$s jsou k dispozici aktualizace, ale vaše licence vypršely. %2$sNavštivte web pluginu Events Calendar pro obnovení licence.%3$s

en: There’s a new version of %1$s available, but your license is expired. You’ll need to renew your license to get access to the latest version. If you plan to continue using your current version of the plugin(s), be sure to use a compatible version of The Events Calendar. %2$s
cs_CZ: K dispozici je novější verze %1$s ale vaše licence vypršela. Musíte obnovit svoji licenci abyste mohli používat nejnovější verzi. Pokud chcete používat stávající verzi pluginu, ujistěte se, že používáte kompatibilní verzi pluginu Events Calendar. %2$s

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
cs_CZ: Tento kalendář používá plugin The Events Calendar.

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Trinidad and Tobago
cs_CZ: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
cs_CZ: Tunisko

en: Turbo charge your posts admin for any custom post type with sortable filters and columns, and auto-registration of metaboxes.
cs_CZ: Zařaďte turbo při administraci svých příspěvků jakéhokoli vlastního typu obsahu pomocí seřaditelných filtrů a sloupců a automatické registrace metaboxů.

en: Turkey
cs_CZ: Turecko

en: Turkmenistan
cs_CZ: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
cs_CZ: Ostrovy Turks a Caicos

en: Tutorial
cs_CZ: Tutoriál

en: Ukraine
cs_CZ: Ukrajina

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
cs_CZ: Nelze spustit rozšíření Tribe. Váš webhosting používá PHP 5.2 nebo starší a pravděpodobně zakázal nebo chybně nakonfiguroval funkci debug_backtrace (). Vy nebo váš správce webhostingu musíte upgradovat PHP na vyšší verzi nebo správně nakonfigurovat funkci debug_backtrace (), aby toto rozšíření fungovalo.

en: Unique System Info Key Generated
cs_CZ: Jedinečný systémový klíč byl vygenerován

en: United Arab Emirates
cs_CZ: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs_CZ: Spojené království

en: United States
cs_CZ: Spojené státy

en: United States Minor Outlying Islands
cs_CZ: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Unknown or not set
cs_CZ: Neznámé nebo nenastavené

en: Update now to version %s.
cs_CZ: Aktualizovat nyní na verzi %s.

en: Upgrade Plugin
cs_CZ: Aktualizovat plugin

en: Use the following panel of your customizer to change the styling of your Calendar and Event pages.
cs_CZ: Chcete-li změnit styl stránek Kalendáře a Akcí, použijte následující panel přizpůsobení.

en: Uzbekistan
cs_CZ: Uzbekistán

en: Valid Key! Expires on %s
cs_CZ: Platný klíč! Platnost tohoto klíče skončí %s

en: Value
cs_CZ: Hodnoty

en: Viet Nam
cs_CZ: Vietnam

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View and manage your license keys
cs_CZ: Zobrazení a správa licenčních klíčů

en: Virgin Islands (British)
cs_CZ: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands (U.S.)
cs_CZ: Americké Panenské ostrovy

en: Virginia
cs_CZ: Virginie

en: Visit the Add-on Page
cs_CZ: Navštívit webovou stránku doplňku

en: Wallis and Futuna Islands
cs_CZ: Ostrovy Wallis a Futuna

en: Want to dive deeper?
cs_CZ: Chcete se dozvědět více?

en: Warnings and errors
cs_CZ: Varování a chyby

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
cs_CZ: Shromáždili jsme vaše nejoblíbenější pluginy do super výhodných balíčků

en: West Virginia
cs_CZ: Západní Virginie

en: Western Sahara
cs_CZ: Západní Sahara

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
cs_CZ: Přestože výše uvedené zdroje pomáhají vyřešit většinu známých problémů, mohou nastat situace, kdy budete chtít extra podporu. Pokud potřebujete asistenci při používání našich pluginů a chcete, abychom se na to podívali my, následujte prosím tyto kroky:

en: Why am I being told my license key is out of installs?
cs_CZ: Proč mi bylo řečeno, že licenční klíč není nainstalován?

en: Writes
cs_CZ: Zápis

en: Yemen
cs_CZ: Jemen

en: You are up to date!
cs_CZ: Používáte nejnovější verzi!

en: You can always check the status of your licenses by logging in to %1$syour account on theeventscalendar.com%2$s.
cs_CZ: Stav vašich licencí můžete vždy ověřit tím, že se přihlásíte do vašeho %1$súčtu na adrese theeventscalendar.com %2$s.

en: You do not have access to authenticate this site.
cs_CZ: Nemáte přístup k ověření tohoto webu.

en: You don't have permission to do that.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění pro tuto činnost.

en: You have a license key for %1$s but the key is out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your license, or purchase a new one. | You have license keys for %1$s but your keys are out of installs. %2$sVisit the Events Calendar website%3$s to manage your installs, upgrade your licenses, or purchase new ones.
cs_CZ[0]: Máte licenční klíč pro %1$s, ale klíč není nainstalován. %2$sNavštivte web pluginu Events Calendar%3$s pro správu vašich instalací, prodloužení licence nebo zakoupení nové licence.
cs_CZ[1]: Máte licenční klíče pro %1$s, ale klíče nejsou nainstalovány. %2$sNavštivte web pluginu Events Calendar%3$s pro správu vašich instalací, prodloužení licencí nebo zakoupení nových licencí.
cs_CZ[2]: Máte licenční klíče pro %1$s, ale klíče nejsou nainstalovány. %2$sNavštivte web pluginu Events Calendar%3$s pro správu vašich instalací, prodloužení licencí nebo zakoupení nových licencí.

en: You need to upgrade!
cs_CZ: Je třeba provést aktualizaci!

en: You've requested a non-existent tab.
cs_CZ: Požadovaný panel neexistuje.

en: Your form had the following errors:
cs_CZ: Ve formuláři se vyskytly následující chyby:

en: Your update failed due to an incompatibility between the version (%1$s) of the %2$s you tried to update to and the version of %3$s that you are using. %4$s
cs_CZ: Aktualizace se nezdařila z důvodu nekompatibility mezi verzí (%1$s) pluginu %2$s, který jste se pokusili aktualizovat a verzi %3$s, který používáte. %4$s

en: Zambia
cs_CZ: Zambie

en: and
cs_CZ: a

en: based on %s version
cs_CZ: založeno na verzi %s

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
cs_CZ: %1$s a %2$s

en: list of available functions
cs_CZ: seznam dostupných funkcí

[ctx: log engines]
en: None currently available
cs_CZ: Momentálně není žádný k dispozici

[ctx: log selector]
en: None currently available
cs_CZ: Momentálně není žádný k dispozici

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
cs_CZ: se jménem funkce:

[ctx: not available]
en: n/a
cs_CZ: není k dispozici

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
cs_CZ: , a

en: unknown date
cs_CZ: neznámé datum

en: version data missing from override
cs_CZ: chybí údaje o verzi
