Tribe Common - en to ka_GE translation catalogue (638 entries)

en:  (opens in a new window)
ka_GE:  (იხსნება ახალ ფანჯარაში)

en:  and
ka_GE:  და

en: %s Settings
ka_GE: %s პარამეტრები

en: : Selected %d rows
ka_GE: : არჩეულია %d მწკრივი

en: : Selected 1 row
ka_GE: : არჩეულია 1 მწკრივი

en: : activate to sort column ascending
ka_GE: : გააქტიურება სვეტის აღმავალი დასალაგებლად

en: : activate to sort column descending
ka_GE: : გააქტიურება სვეტის კლებად დასალაგებლად

en: A list of links to the term own, archive and parent REST URL
ka_GE: ტერმინების საკუთარი, არქივისა და მშობლის REST URL-ის ბმულების სია

en: A sorted array of all the numeric values for the cost
ka_GE: ღირებულების ყველა რიცხვითი მნიშვნელობის დახარისხებული მასივი

en: A valid license key is required for support and updates
ka_GE: მხარდაჭერისა და განახლებისთვის საჭიროა სწორი ლიცენზიის გასაღები

en: Action-based Logger
ka_GE: მოქმედებაზე დაფუძნებული Logger

en: Activate
ka_GE: გააქტიურება

en: Activate %s
ka_GE: %s-ის გააქტიურება

en: Activate Plugin
ka_GE: პლაგინის გააქტიურება

en: Active
ka_GE: აქტიური

en: Add Courses
ka_GE: კურსების დამატება

en: Adjust Label
ka_GE: ლეიბლის მორგება

en: Afghanistan
ka_GE: ავღანეთი

en: Alabama
ka_GE: ალაბამა

en: Alaska
ka_GE: ალასკა

en: Albania
ka_GE: ალბანეთი

en: Algeria
ka_GE: ალჟირი

en: All
ka_GE: ყველა

en: All Day
ka_GE: მთელი დღე

en: All Extensions
ka_GE: ყველა გაფართოება

en: All FAQs
ka_GE: ყველა ხშირად დასმული შეკითხვა

en: All Solutions
ka_GE: ყველა გადაწყვეტა

en: All items on this page were selected.
ka_GE: ამ გვერდზე ყველა ელემენტი არჩეულია.

en: All of our premium events management plugins at a deep discount.
ka_GE: ჩვენი პრემიუმ ღონისძიებების მართვის ყველა დანამატი ღრმა ფასდაკლებით.

en: Allow users to search for events by category, tag, venue, organizer, day of the week, time of day, and price.
ka_GE: მიეცით საშუალება მომხმარებლებს მოძებნონ ღონისძიებები კატეგორიის, ტეგის, ადგილის, ორგანიზატორის, კვირის დღის, დღის დროისა და ფასის მიხედვით.

en: Already Installed
ka_GE: უკვე დაინსტალირებულია

en: American Samoa
ka_GE: ამერიკის სამოა

en: Andorra
ka_GE: ანდორა

en: Angola
ka_GE: ანგოლა

en: Anguilla
ka_GE: ანგილია

en: Antarctica
ka_GE: ანტარქტიკა

en: Antigua and Barbuda
ka_GE: ანტიგუა და ბარბუდა

en: Argentina
ka_GE: არგენტინა

en: Arizona
ka_GE: არიზონა

en: Arkansas
ka_GE: არკანზასი

en: Armenia
ka_GE: სომხეთი

en: Aruba
ka_GE: არუბა

en: Australia
ka_GE: ავსტრალია

en: Austria
ka_GE: ავსტრია

en: Authorize Promoter
ka_GE: პრომოუტერის ავტორიზაცია

en: Auto-Publish Events Submitted By Logged-In Users
ka_GE: შესული მომხმარებლების მიერ გამოგზავნილი მოვლენების ავტომატური გამოქვეყნება

en: Automatic Updates
ka_GE: აქვტომატური განახლებები

en: Azerbaijan
ka_GE: აზერბაიჯანი

en: Bahamas
ka_GE: ბაჰამი

en: Bahrain
ka_GE: ბაჰრეინი

en: Bangladesh
ka_GE: ბანგლადეში

en: Barbados
ka_GE: ბარბადოსი

en: Beautiful display options for your favorite photos.
ka_GE: ლამაზი ჩვენების პარამეტრები თქვენი საყვარელი ფოტოებისთვის.

en: Belarus
ka_GE: ბელორუსია

en: Belgium
ka_GE: ბელგია

en: Belize
ka_GE: ბელიზი

en: Benin
ka_GE: ბენინი

en: Bermuda
ka_GE: ბერმუდი

en: Bhutan
ka_GE: ბუტანი

en: Bolivia
ka_GE: ბოლივია

en: Bosnia and Herzegovina
ka_GE: ბოსნია და ჰერცოგოვინა

en: Botswana
ka_GE: ბოცვანა

en: Bouvet Island
ka_GE: ბუვე (კუნძული)

en: Brazil
ka_GE: ბრაზილია

en: British Indian Ocean Territory
ka_GE: ბრიტანეთის ინდოეთის ოკეანის ტერიტორია

en: Browse Extensions
ka_GE: დანამატების დათვალიერება

en: Brunei Darussalam
ka_GE: ბრუნეის სახელმწიფო (სასულთნო)

en: Build better WordPress websites with Kadence.
ka_GE: შექმენით უკეთესი WordPress ვებსაიტები Kadence-ით.

en: Built with developers in mind.
ka_GE: შექმნილია დეველოპერების გათვალისწინებით.

en: Bulgaria
ka_GE: ბულგარეთი

en: Burkina Faso
ka_GE: ბურკინა ფასო

en: Burundi
ka_GE: ბურუნდი

en: C&ocirc;te d'Ivoire
ka_GE: კოტ-დ’ივუარი

en: Calendar
ka_GE: კალენდარი

en: Calendar widget areas
ka_GE: კალენდრის ვიჯეტის ზონები

en: California
ka_GE: კალიფორნია

en: Cambodia
ka_GE: კამბოჯა

en: Cameroon
ka_GE: კამერული

en: Can I have a seating chart associated with my tickets?
ka_GE: შემიძლია თუ არა მქონდეს ჩემს ბილეთებთან დაკავშირებული ადგილების ცხრილი?

en: Can I have more than one calendar?
ka_GE: შემიძლია მქონდეს ერთზე მეტი კალენდარი?

en: Canada
ka_GE: კანადა

en: Cancel
ka_GE: გაუქმება

en: Cape Verde
ka_GE: კაპე ვერდე

en: Cayman Islands
ka_GE: კაიმანის კუნძულები

en: Central African Republic
ka_GE: ცენტრალური აფრიკის რესპუბლიკა

en: Chad
ka_GE: ჩადი

en: Change "Events" to "Webinars," or "Venues" to "Livestream," or "Organizers" to "Hosts." Tailor your calendar for virtual events and meetings.
ka_GE: შეცვალეთ „ღონისძიებები“ „ვებინარებად“, ან „ადგილები“ „ტრანსლაციად“ ან „ორგანიზატორები“ „მასპინძლებად“. მოარგეთ თქვენი კალენდარი ვირტუალური მოვლენებისა და შეხვედრებისთვის.

en: Check our Knowledgebase
ka_GE: შეამოწმეთ ჩვენი ცოდნის ბაზა

en: Check out our %s for developers.
ka_GE: შეამოწმეთ ჩვენი %s დეველოპერებისთვის.

en: Check this box if you wish to override the network license key with your own
ka_GE: მონიშნეთ ეს ველი, თუ გსურთ ქსელის ლიცენზიის კლავიშის თქვენივე გადარიცხვა

en: Check your license key
ka_GE: შეამოწმეთ თქვენი ლიცენზიის გასაღები

en: Chile
ka_GE: ჩილე

en: China
ka_GE: ჩინეთი

en: Christmas Island
ka_GE: შობის კუნძული

en: Clear
ka_GE: გასუფთავება

en: Cocos (Keeling) Islands
ka_GE: კოკოსის კუნძულები

en: Collect RSVPs and sell tickets
ka_GE: შეაგროვეთ RSVP-ები და გაყიდეთ ბილეთები

en: Collectivity of Saint Martin
ka_GE: სენ-მარტენი

en: Colombia
ka_GE: კოლუმბია

en: Colorado
ka_GE: კოლორადო

en: Common Error Messages
ka_GE: საერთო შეცდომის შეტყობინებები

en: Common Issues
ka_GE: საერთო საკითხები

en: Common Problems
ka_GE: საერთო პრობლემები

en: Community
ka_GE: საზოგადოება

en: Community Events
ka_GE: საზოგადოების ღონისძიებების ადგილმდებარეობა

en: Community Events Shortcodes
ka_GE: საზოგადოების მოვლენების მოკლე კოდები

en: Community Manager Bundle
ka_GE: საზოგადოების მენეჯერის ნაკრები

en: Community Tickets
ka_GE: საზოგადოების ბილეთები

en: Comoros
ka_GE: კომორის კუნძულები

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
ka_GE: შედარების ვალიდაცია ვერ მოხერხდა, რადგან შედარების მნიშვნელობა არ იყო მოწოდებული ველისთვის %s

en: Configurable set of filters
ka_GE: ფილტრების კონფიგურირებადი ნაკრები

en: Configuring Paypal for Tickets
ka_GE: Paypal-ის კონფიგურაცია ბილეთებისთვის

en: Confirm
ka_GE: დადასტურება

en: Congo
ka_GE: კონგო

en: Congo, Democratic Republic of the
ka_GE: კონგოს დემოკრატიული რესპუბლიკა

en: Connected to %s
ka_GE: მიერთებულია %s-თან

en: Connecticut
ka_GE: კონექტიკუტი

en: Cook Islands
ka_GE: კუკის კუნძულები

en: Costa Rica
ka_GE: კოსტა რიკა

en: Could not delete post with ID
ka_GE: ID-ით პოსტის წაშლა ვერ მოხერხდა

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
ka_GE: ქვეყნების სია უნდა იყოს ფორმატირებული, როგორც ერთი ქვეყანა თითო ხაზზე, შემდეგ ფორმატში:<br> აშშ, შეერთებული შტატები<br> დიდი ბრიტანეთი, დიდი ბრიტანეთი.

en: Create Eventbrite tickets and events right from your WordPress dashboard.
ka_GE: შექმენით Eventbrite ბილეთები და ღონისძიებები პირდაპირ თქვენი WordPress დაფიდან.

en: Create a strong call-to-action for attendees to "Join Webinar" instead of only sharing a website address.
ka_GE: შექმენით მოქმედების ძლიერი მოწოდება დამსწრეებისთვის "შეუერთდით ვებინარს" მხოლოდ ვებსაიტის მისამართის გაზიარების ნაცვლად.

en: Creating RSVPs
ka_GE: RSVP-ების შექმნა

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
ka_GE: ხორვატია (ადგილობრივი სახელი: Hrvatska)

en: Cuba
ka_GE: კუბა

en: Cura&ccedil;ao
ka_GE: კიურასაო

en: Current usage
ka_GE: მიმდინარე გამოყენება

en: Custom Venue Links
ka_GE: მორგებული ადგილის ბმულები

en: Custom attendee registration fields
ka_GE: მორგებული დამსწრე რეგისტრაციის ველები

en: Custom registration fields
ka_GE: პირადი რეგისტრაციის ველები

en: Customizer
ka_GE: თემის მორგება

en: Customizing
ka_GE: მორგება

en: Customizing CSS (Video)
ka_GE: CSS მორგება (ვიდეო)

en: Cyprus
ka_GE: კვიპროსი

en: Czech Republic
ka_GE: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Default (uses temporary files)
ka_GE: ნაგულისხმევი (იყენებს დროებით ფაილებს)

en: Default Google Maps API key
ka_GE: ნაგულისხმევი Google Maps API გასაღები

en: Delaware
ka_GE: დელავერი

en: Denmark
ka_GE: დანია

en: Disabled
ka_GE: გამორთული

en: Display Custom HTML
ka_GE: მორგებული HTML ჩვენება

en: District of Columbia
ka_GE: კოლუმბიის ოლქი

en: Djibouti
ka_GE: ჯიბუტი

en: Dominica
ka_GE: დომინიკა

en: Dominican Republic
ka_GE: დომინიკანის რესპუბლიკა

en: Done
ka_GE: მზადაა

en: Download
ka_GE: ჩამოტვირთვა

en: Download log
ka_GE: ჩამოტვირთეთ ჟურნალი

en: Duplicate events
ka_GE: ღონისძიებების დუბლირება

en: Easy-to-use WooCommerce plugins work perfectly together, with any theme. Create a fast and profitable eCommerce store without any technical knowledge.
ka_GE: ადვილად გამოსაყენებელი WooCommerce დანამატები იდეალურად მუშაობს ერთად, ნებისმიერ თემაზე. შექმენით სწრაფი და მომგებიანი ელექტრონული კომერციის მაღაზია ყოველგვარი ტექნიკური ცოდნის გარეშე.

en: Ecuador
ka_GE: ეკვადორი

en: Egypt
ka_GE: ეგვიპტე

en: El Salvador
ka_GE: ელ სალვადორი

en: Email notifications
ka_GE: ელფოსტის შეტყობინებები

en: Empty data set for this dropdown
ka_GE: ცარიელი მონაცემთა ნაკრები ამ ჩამოსაშლელი მენიუსთვის

en: Enable 3rd party event submissions.
ka_GE: ჩართეთ მესამე მხარის ღონისძიების გაგზავნა.

en: Enabled
ka_GE: ჩართული

en: End of Year Sale!<br/>Save 30% on<br/> all our plugins.<br/>Offer expires soon!
ka_GE: წლის ბოლოს ფასდაკლება!<br/> დაზოგეთ 30% on<br/> ყველა ჩვენი დანამატი.<br/> შეთავაზება მალე იწურება!

en: End of year savings!
ka_GE: წლის ბოლოს ფასდაკლება!

en: English
ka_GE: ინგლისური

en: Enter a custom API key
ka_GE: შეიყვანეთ მორგებული API გასაღები

en: Equatorial Guinea
ka_GE: ეკვატორული გვინეა

en: Eritrea
ka_GE: ერითრეა

[ctx: Error status label for system info optin]
en: Status:
ka_GE: სტატუსი:

en: Estonia
ka_GE: ესტონეთი

en: Ethiopia
ka_GE: ეთიოპია

en: Event Add-Ons
ka_GE: ღონისძიების დანამატები

en: Event Aggregator
ka_GE: ღონისძიების აგრეგატორი

en: Event Aggregator system status
ka_GE: Event Aggregator სისტემის სტატუსი

en: Event Importer Bundle
ka_GE: ღონისძიების იმპორტიორის ნაკრები

en: Event Log
ka_GE: მოვლენების ჟურნალი

en: Event Submission Form
ka_GE: ღონისძიების წარდგენის ფორმა

en: Event Tickets
ka_GE: ღონისძიების ბილეთები

en: Event Tickets Plus
ka_GE: ღონისძიების ბილეთები პლუს

en: Event block patterns
ka_GE: ღონისძიების ბლოკის შაბლონები

en: Event log
ka_GE: ღონისძიების ჟურნალი

en: Eventbrite Tickets
ka_GE: Eventbrite ბილეთები

en: Events
ka_GE: ღონისძიებები

en: Events Calendar Pro
ka_GE: ღონისძიებების კალენდარი პრო

en: Events Happening Now
ka_GE: ღონისძიებების, რომლებიც ახლა ხდება

en: Events Marketing Bundle
ka_GE: ღონისძიებების მარკეტინგის პაკეტი

en: Events Tickets is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily sell tickets for your events.
ka_GE: Events Tickets არის ყურადღებით შემუშავებული, გაფართოებადი დანამატი, რომელიც საშუალებას გაძლევთ მარტივად გაყიდოთ ბილეთები თქვენი ღონისძიებებისთვის.

en: Every %d Minutes
ka_GE: ყოველ %d წუთში

en: FAQs
ka_GE: ხდშ

en: FREE
ka_GE: უფასო

en: Falkland Islands (Malvinas)
ka_GE: ფოლკლენდის კუნძულები (მალვინის)

en: Faroe Islands
ka_GE: ფარერის კუნძულები

en: Featured
ka_GE: რჩეული

en: Fiji
ka_GE: ფიჯი

en: Fill your calendar with events from across the web, including Google Calendar, Meetup, and more.
ka_GE: შეავსეთ თქვენი კალენდარი მოვლენებით მთელი ვებიდან, მათ შორის, Google Calendar, Meetup და სხვა.

en: Filter Bar
ka_GE: ფილტრის ზოლი

en: Filter category, price, and more
ka_GE: ფილტრის კატეგორია, ფასი და სხვა

en: Filter distance (for Events Calendar Pro)
ka_GE: მანძილის გაფილტვრა (Events Calendar Pro-სთვის)

en: Finland
ka_GE: ფინეთი

en: First Steps
ka_GE: Პირველი ნაბიჯები

en: Florida
ka_GE: ფლორიდა

en: France
ka_GE: საფრანგეთი

en: Free
ka_GE: უფასო

en: Free extensions
ka_GE: უფასო გაფართოებები

en: Free extensions to power up your plugins
ka_GE: უფასო გაფართოებები თქვენი დანამატების გასააქტიურებლად

en: French Guiana
ka_GE: ფრანგული გვინეა

en: French Polynesia
ka_GE: ფრანგული პოლინეზია

en: French Southern Territories
ka_GE: საფრანგეთის სამხრეთ ტერიტორიები

en: From registration to attendance history, view every step of the event lifecycle with this HubSpot integration.
ka_GE: რეგისტრაციიდან დასწრების ისტორიამდე, ნახეთ ღონისძიების სასიცოცხლო ციკლის ყოველი ნაბიჯი ამ HubSpot ინტეგრაციით.

en: Full debug (all events)
ka_GE: სრული გამართვა (ყველა ღონისძიება)

en: Gabon
ka_GE: გაბონი

en: Gambia
ka_GE: გამბია

en: Germany
ka_GE: გერმანია

en: Get 30% off on all plugins from now through December 31.
ka_GE: მიიღეთ 30% oდაკლება ყველა დანამატზე ამიერიდან 31 დეკემბრის ჩათვლით.

en: Get help for these products and learn more about products you don't have.
ka_GE: მიიღეთ დახმარება ამ პროდუქტებისთვის და შეიტყვეთ მეტი პროდუქტების შესახებ, რომლებიც არ გაქვთ.

en: Get support from humans
ka_GE: მიიღეთ მხარდაჭერა ადამიანებისგან

en: Getting More Help
ka_GE: მეტი დახმარების მიღება

en: Getting Support
ka_GE: მხარდაჭერის მიღება

en: Getting started with customizations
ka_GE: პერსონალიზაციის დაწყება

en: Ghana
ka_GE: განა

en: Gibraltar
ka_GE: გიბრალტარის რესპუბლიკა

en: GiveWP makes it easy to raise money online with donation forms, donor databases, and fundraising reporting.
ka_GE: GiveWP აადვილებს ფულის ონლაინ შეგროვებას შემოწირულობის ფორმებით, დონორთა მონაცემთა ბაზებით და სახსრების მოზიდვის მოხსენებით.

en: Go to WordPress Updates page
ka_GE: გადასვლა WordPress განახლებების გვერდზე

en: Got it
ka_GE: გასაგებია

en: Greece
ka_GE: საბერძნეთი

en: Greenland
ka_GE: გრელანდია

en: Grenada
ka_GE: გრენადა

en: Guadeloupe
ka_GE: გვადალუპეს რესპუბლიკა

en: Guam
ka_GE: გუამი

en: Guatemala
ka_GE: გვატემალა

en: Guinea
ka_GE: გვინია

en: Guinea-Bissau
ka_GE: გვინეა-ბისაუ

en: Guyana
ka_GE: გაიანა

en: Haiti
ka_GE: ჰაიტი

en: Hawaii
ka_GE: ჰავაი

en: Heard and McDonald Islands
ka_GE: ჰერდი და მაკდონალდის კუნძულები

en: Help
ka_GE: დახმარება

en: Helpful Links:
ka_GE: Სასარგებლო ბმულები:

en: Highlighting events
ka_GE: მოვლენების ხაზგასმა

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %1$ssupport%2$s.
ka_GE: ჰმ... რაღაც არასწორია ამ ვალიდატორთან. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ %1$sმხარდაჭერას%2$s.

en: Holy See (Vatican City State)
ka_GE: წმინდა საყდარი (ვატიკანის ქალაქი-სახელმწიფო)

en: Honduras
ka_GE: ჰონდურასი

en: Hong Kong
ka_GE: ჰონკონგი

en: Horizontal or vertical
ka_GE: ჰორიზონტალური ან ვერტიკალური

en: How Do I Set Up E-Commerce Plugins for Selling Tickets?
ka_GE: როგორ დავაყენო ელექტრონული კომერციის დანამატები ბილეთების გასაყიდად?

en: How Do I create events with Tickets or RSVP’s?
ka_GE: როგორ შევქმნა ღონისძიებები ბილეთებით ან RSVP-ებით?

en: How do I process refunds for tickets?
ka_GE: როგორ დავამუშავო ბილეთების თანხის დაბრუნება?

en: How do I sell tickets to events?
ka_GE: როგორ გავყიდო ბილეთები ღონისძიებებზე?

en: How to Customize Template Files
ka_GE: როგორ მოვარგოთ შაბლონის ფაილები

en: Hungary
ka_GE: უნგრეთი

en: Hybrid
ka_GE: ჰიბრიდი

en: I found a better plugin.
ka_GE: უკეთესი მოდული ვიპოვე.

en: I keep getting “Page Not Found” on events.
ka_GE: მე მუდმივად ვიღებ "გვერდი არ არის ნაპოვნი" ღონისძიებებზე.

en: I need a specific feature it doesn't provide.
ka_GE: მე მჭირდება კონკრეტული ფუნქცია, რომელიც არ იძლევა.

en: Iceland
ka_GE: ისლანდია

en: Idaho
ka_GE: აიდაჰო

en: Illinois
ka_GE: ილინოისი

en: Import & export events
ka_GE: ღონისძიებების იმპორტი და ექსპორტი

en: Import events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
ka_GE: ღონისძიებების იმპორტი Meetup-დან, Eventbrite-დან, iCal-დან, Google Calendar-დან და სხვაგან.

en: Included with our premium products
ka_GE: შედის ჩვენს პრემიუმ პროდუქტებში

en: Includes
ka_GE: ჩასმულები

en: India
ka_GE: ინდოეთი

en: Indiana
ka_GE: ინდიანა

en: Indonesia
ka_GE: ინდონეზია

en: Install %s
ka_GE: დააინსტალირეთ %s

en: Invalid Key
ka_GE: არასწორი გასაღები

en: Invalid field type specified
ka_GE: მითითებულია არასწორი ველის ტიპი

en: Iowa
ka_GE: აიოვა

en: Iran, Islamic Republic of
ka_GE: ირანის ისლამური რესპუბლიკა

en: Iraq
ka_GE: ერაყი

en: Ireland
ka_GE: ირლანდია

en: Israel
ka_GE: ისრაელი

en: It looks like you're using %1$s, but the license key is invalid. Please download the latest version %2$sfrom your account%3$s. | It looks like you're using %1$s, but the license keys are invalid. Please download the latest versions %2$sfrom your account%3$s.
ka_GE[0]: როგორც ჩანს, თქვენ იყენებთ %1$s-ს, მაგრამ ლიცენზიის გასაღები არასწორია. გთხოვთ, ჩამოტვირთოთ უახლესი ვერსია %2$sთქვენი ანგარიშიდან%3$s.

en: It's important to use the most recent versions of our plugins so that you have access to the latest features, bug fixes, and security updates. Plugin functionality can be comprimised if your site is running outdated or mis-matched versions.
ka_GE: მნიშვნელოვანია გამოიყენოთ ჩვენი დანამატების უახლესი ვერსიები, რათა გქონდეთ წვდომა უახლეს ფუნქციებზე, შეცდომების გამოსწორებაზე და უსაფრთხოების განახლებებზე. დანამატის ფუნქციონალობა შეიძლება დაირღვეს, თუ თქვენს საიტს აქვს მოძველებული ან შეუსაბამო ვერსიები.

en: Italy
ka_GE: იტალია

en: Jamaica
ka_GE: იამაიკა

en: Japan
ka_GE: იაპონია

en: Jordan
ka_GE: იორდანია

en: Kadence lets you unlock your creativity in the WordPress Block Editor with expertly designed blocks, a robust theme, and a massive library of starter templates.
ka_GE: Kadence საშუალებას გაძლევთ განბლოკოთ თქვენი კრეატიულობა WordPress ბლოკის რედაქტორში პროფესიონალურად შემუშავებული ბლოკებით, ძლიერი თემით და დამწყები შაბლონების მასიური ბიბლიოთეკით.

en: Kansas
ka_GE: კანზასი

en: Kazakhstan
ka_GE: ყაზახეთი

en: Kentucky
ka_GE: კენტუკი

en: Kenya
ka_GE: კენია

en: Key
ka_GE: გასაღები

en: Kiribati
ka_GE: კირიბატი

en: Knowledgebase
ka_GE: ცოდნის ბაზა

en: Known Issues
ka_GE: ცნობილი საკითხები

en: Korea, Democratic People's Republic of
ka_GE: კორეის სახალხო დემოკრატიული რესპუბლიკა

en: Korea, Republic of
ka_GE: კორეის რესპუბლიკა

en: Kuwait
ka_GE: ქუვეითი

en: Kyrgyzstan
ka_GE: ყირგიზეთი

en: Lao People's Democratic Republic
ka_GE: ლაოსის სახალხო დემოკრატიული რესპუბლიკა

en: Latest Version:
ka_GE: უახლესი ვერსია:

en: Latvia
ka_GE: ლატვია

en: Learn More
ka_GE: გაიგეთ მეტი

en: Learn more
ka_GE: გაიგეთ მეტი

en: Lebanon
ka_GE: ლიბანი

en: Lesotho
ka_GE: ლესოტო

en: Let users create and sell tickets for events they submit to your calendar.
ka_GE: მიეცით საშუალება მომხმარებლებს შექმნან და გაყიდონ ბილეთები იმ ღონისძიებებისთვის, რომლებსაც ისინი წარადგენენ თქვენს კალენდარში.

en: Liberia
ka_GE: ლიბერია

en: Libya
ka_GE: ლიბია

en: License & Usage
ka_GE: ლიცენზია და გამოყენება

en: License Key
ka_GE: ლიცენზიის გასაღები

en: License Key Status:
ka_GE: ლიცენზიის გასაღების სტატუსი:

en: License keys can only be used on a limited number of sites, which varies depending on your license level. You'll need to remove the license from one or more other site's in order to use it on this one.
ka_GE: სალიცენზიო კლავიშების გამოყენება შესაძლებელია მხოლოდ საიტების შეზღუდულ რაოდენობაზე, რაც განსხვავდება თქვენი ლიცენზიის დონის მიხედვით. თქვენ უნდა წაშალოთ ლიცენზია ერთი ან რამდენიმე სხვა საიტიდან, რომ გამოიყენოთ იგი ამ საიტზე.

en: Licenses
ka_GE: ლიცენზიები

en: Licenses for Multisites
ka_GE: ლიცენზიები Multisites-ისთვის

en: Liechtenstein
ka_GE: ლიხტენშტეინი

en: Lightbox
ka_GE: ლაითბოქსი

en: Limited connectivity with Eventbrite
ka_GE: შეზღუდული კავშირი Eventbrite-თან

en: Limited connectivity with Meetup
ka_GE: შეზღუდული კავშირი Meetup-თან

en: Link Directly to Webinar
ka_GE: პირდაპირ დაუკავშირდით ვებინარს

en: Lithuania
ka_GE: ლიტვა

en: Logging level
ka_GE: შესვლის დონე

en: Louisiana
ka_GE: ლუიზიანა

en: Luxembourg
ka_GE: ლუქსემბურგი

en: Macau
ka_GE: მაკაო

en: Madagascar
ka_GE: მადაგასკარი

en: Maine
ka_GE: მენი

en: Malawi
ka_GE: მალავი

en: Malaysia
ka_GE: მალაიზია

en: Maldives
ka_GE: მალდივები

en: Mali
ka_GE: მალი

en: Malta
ka_GE: მალტა

en: Manage
ka_GE: მართვა

en: Manage ticketing and RSVPs
ka_GE: მართეთ ბილეთები და RSVP-ები

en: Manage tickets from WordPress
ka_GE: მართეთ ბილეთები WordPress-იდან

en: Manage your licenses
ka_GE: მართეთ თქვენი ლიცენზიები

en: Managing Submissions
ka_GE: წარდგენის მართვა

en: Managing Submissions Overview
ka_GE: წარდგენის მართვა მიმოხილვა

en: Marshall Islands
ka_GE: მარშალის კუნძულები

en: Martinique
ka_GE: მარტინიკა

en: Maryland
ka_GE: მერილენდი

en: Massachusetts
ka_GE: მასაჩუსეტსი

en: Mauritania
ka_GE: მავრიტანია

en: Mauritius
ka_GE: მავრიკი

en: Mayotte
ka_GE: მაოტტა

en: Meetup
ka_GE: Შეხვედრა

en: Method
ka_GE: მეთოდი

en: Mexico
ka_GE: მექსიკა

en: Michigan
ka_GE: მიჩიგანი

en: Micronesia, Federated States of
ka_GE: მიკრონეზიის ფედერალური შტატები

en: Minnesota
ka_GE: მინესოტა

en: Missing data source for this dropdown
ka_GE: მონაცემთა წყარო აკლია ამ ჩამოსაშლელ სიაში

en: Mississippi
ka_GE: მისისიპი

en: Missouri
ka_GE: მისური

en: Moldova, Republic of
ka_GE: მოლდოვის რესპუბლიკა

en: Monaco
ka_GE: მონაკო

en: Monetize your events
ka_GE: მოახდინე შენი ღონისძიებების მონეტიზაცია

en: Mongolia
ka_GE: მონღოლეთი

en: Montana
ka_GE: მონტანა

en: Montenegro
ka_GE: მონტენეგრო

en: Montserrat
ka_GE: მონსერატი

en: More...
ka_GE: მეტი...

en: Morocco
ka_GE: მაროკო

en: Most issues are caused by conflicts with the theme or other plugins. Follow these steps as a first point of action. %s
ka_GE: პრობლემების უმეტესობა გამოწვეულია თემასთან ან სხვა დანამატებთან კონფლიქტით. მიჰყევით ამ ნაბიჯებს, როგორც მოქმედების პირველ პუნქტს. %s

en: Mozambique
ka_GE: მოზამბიკი

en: Multi-Image Support
ka_GE: მრავალ გამოსახულების მხარდაჭერა

en: Multiple views
ka_GE: მრავალჯერადი ხედები

en: My calendar doesn’t look right.
ka_GE: ჩემი კალენდარი არ გამოიყურება სწორად.

en: Myanmar
ka_GE: მიანმარი

en: Namibia
ka_GE: ნამიბია

en: Nauru
ka_GE: ნაურუ

en: Nebraska
ka_GE: ნებრასკა

en: Nepal
ka_GE: ნეპალი

en: Netherlands
ka_GE: ჰოლანდია

en: Nevada
ka_GE: ნევადა

en: New Caledonia
ka_GE: ახლი კალედონია

en: New Hampshire
ka_GE: ნიუ-ჰემფშირი

en: New Jersey
ka_GE: ნიუ-ჯერსი

en: New Mexico
ka_GE: ნიუ-მექსიკო

en: New York
ka_GE: Ნიუ იორკი

en: New Zealand
ka_GE: ახლი ზელანდია

en: News and Tutorials
ka_GE: სიახლეები და გაკვეთილები

en: Next
ka_GE: შემდეგ

en: Nicaragua
ka_GE: ნიკარაგუა

en: Niger
ka_GE: ნიგერია

en: Nigeria
ka_GE: ნიგერია

en: Niue
ka_GE: ნიუე

en: No checkbox options specified
ka_GE: მოსანიშნი ველის პარამეტრები მითითებული არ არის

en: No data available in table
ka_GE: ცხრილში მონაცემები არ არის ხელმისაწვდომი

en: No license entered. Consult your network administrator.
ka_GE: ლიცენზია არ არის შესული. მიმართეთ თქვენი ქსელის ადმინისტრატორს.

en: No matching records found
ka_GE: შესატყვისი ჩანაწერები ვერ მოიძებნა

en: No notable changes detected
ka_GE: შესამჩნევი ცვლილებები არ გამოვლენილა

en: No notable template changes detected.
ka_GE: შაბლონის შესამჩნევი ცვლილებები არ არის აღმოჩენილი.

en: Norfolk Island
ka_GE: ნორფოლკის კუნძული

en: North Carolina
ka_GE: ჩრდილოეთ კაროლინა

en: North Dakota
ka_GE: ჩრდილოეთ დაკოტა

en: North Macedonia
ka_GE: ჩრდილოეთი მაკედონია

en: Northern Mariana Islands
ka_GE: ჩრდილოეთ მარიანას კუნძულები

en: Norway
ka_GE: ნორვეგია

en: Null logger (will log nothing)
ka_GE: ნულ ლოგერი (არაფერს არ დაწერს)

en: Numeric Array
ka_GE: რიცხვითი მასივი

en: OK
ka_GE: კარგი

en: Ohio
ka_GE: ოჰაიო

en: Oklahoma
ka_GE: ოკლაჰომა

en: Oman
ka_GE: ომანი

en: Only errors
ka_GE: მხოლოდ შეცდომები

en: Oregon
ka_GE: ორეგონი

en: Organizer Notification Email
ka_GE: ორგანიზატორის შეტყობინების ელფოსტა

en: Other
ka_GE: სხვა

en: Our biggest<br/> sale of the<br/> year ends<br/> soon</p>
ka_GE: ჩვენი ყველაზე დიდი<br/> გაყიდვა<br/> წელი მთავრდება<br/> მალე</p>

en: Our flagship free calendar
ka_GE: ჩვენი ფლაგმანი უფასო კალენდარი

en: Our plugins include many shortcodes that do everything from embedding the calendar...
ka_GE: ჩვენი დანამატები შეიცავს ბევრ მოკლე კოდს, რომლებიც ყველაფერს აკეთებენ კალენდრის ჩასმა...

en: Our website’s %s is a great place to find tips and tricks for using and customizing our plugins.
ka_GE: ჩვენი ვებსაიტის %s შესანიშნავი ადგილია ჩვენი დანამატების გამოყენებისა და მორგების რჩევებისა და ხრიკების მოსაძებნად.

en: Override network license key
ka_GE: ქსელის ლიცენზიის გასაღების უგულებელყოფა

en: PHP Render Context
ka_GE: PHP რენდერის კონტექსტი

en: Pakistan
ka_GE: პაკისტანი

en: Palau
ka_GE: პალაუ

en: Panama
ka_GE: პანამა

en: Papua New Guinea
ka_GE: პაპუა ახალი გვინეა

en: Paraguay
ka_GE: პარაგვაი

en: Paypal integration
ka_GE: Paypal-ის ინტეგრაცია

en: Pennsylvania
ka_GE: პენსილვანია

en: Permission Error
ka_GE: ნებართვის შეცდომა

en: Peru
ka_GE: პერუ

en: Philippines
ka_GE: ფილიპინები

en: Pitcairn
ka_GE: პიტკერნი

en: Plugin Active
ka_GE: მოდული აქტიურია

en: Poland
ka_GE: პოლონეთი

en: Portugal
ka_GE: პორტუგალია

en: Premium Add-Ons
ka_GE: პრემიუმ დანამატები

en: Premium support
ka_GE: პრემიუმ მხარდაჭერა

en: Prev
ka_GE: წინა

en: Preventing Spam Submissions
ka_GE: სპამის წარდგენის პრევენცია

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Privacy
ka_GE: კონფიდენციალურობა

en: Promoter
ka_GE: პრომოუტერი

en: Promoter All rights reserved.
ka_GE: პრომოუტერი, ყველა უფლება დაცულია.

en: Promoter Key
ka_GE: პრომოტერის გასაღები

en: Promoter would like to sync with your site
ka_GE: პრომოუტერს სურს თქვენს საიტთან სინქრონიზაცია

en: Puerto Rico
ka_GE: პუერტო რიკო

en: Qatar
ka_GE: კატარი

en: Random Images
ka_GE: შემთხვევითი სურათები

en: Rate %1$sThe Events Calendar%2$s %3$s
ka_GE: შეაფასეთ %1$sივენთების კალენდარი%2$s %3$s

en: Rating:
ka_GE: შეფასება:

en: Reach Attendees
ka_GE: მიაღწიეთ დამსწრეებს

en: Read more
ka_GE: დაწვრილებით

en: Read more about our support policy
ka_GE: წაიკითხეთ მეტი ჩვენი მხარდაჭერის პოლიტიკის შესახებ

en: Read more.
ka_GE: იხილე მეტი.

en: Reads
ka_GE: წაკითხვები

en: Recent Template Changes
ka_GE: შაბლონის ბოლო ცვლილებები

en: Recent template changes
ka_GE: შაბლონის ბოლო ცვლილებები

en: Recurring
ka_GE: განმეორებადი

en: Recurring events & series
ka_GE: განმეორებადი ღონისძიებები და სერიები

en: Registered User Settings
ka_GE: რეგისტრირებული მომხმარებლის პარამეტრები

en: Release notes
ka_GE: რელიზის შენიშვნები

en: Remove Image
ka_GE: სურათის ამოღება

en: Requires:
ka_GE: მოითხოვს:

en: Restrict Content Pro is flexible, easy to extend, and chock full of action hooks and filters, making it easy to modify and tweak to your specific needs.
ka_GE: Restrict Content Pro არის მოქნილი, ადვილად გაფართოვებული და სავსეა სამოქმედო კაკვებითა და ფილტრებით, რაც აადვილებს თქვენს კონკრეტულ მოთხოვნილებებზე მოდიფიკაციას და შეცვლას.

en: Reunion
ka_GE: რეიუნიონი

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
ka_GE: ხელახლა ჩაწერის წესები გასუფთავდა ამ დახმარების გვერდის ჩატვირთვისას. დიდი შანსია, რომ მოდულის ან თემაში მოხდეს გადაწერის წესი!

en: Rhode Island
ka_GE: როდ-აილენდი

en: Romania
ka_GE: რუმინეთი

en: Russian Federation
ka_GE: რუსეთის ფედერაცია

en: Rwanda
ka_GE: რუანდა

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
ka_GE: სან-ტომე და პრინსიპი

en: Saint Barth&eacute;lemy
ka_GE: სენ-ბართელმი

en: Saint Helena
ka_GE: წმინდა ჰელენეს კუნძული

en: Saint Kitts and Nevis
ka_GE: სენტ კიტსი და ნევისი

en: Saint Lucia
ka_GE: სენტ-ლუსია

en: Saint Pierre and Miquelon
ka_GE: წმინდა პიერი მიქელონი

en: Saint Vincent and The Grenadines
ka_GE: სენტ-ვინსენტი და გრენადინები

en: Samoa
ka_GE: სამოა

en: San Marino
ka_GE: სანმარინო

en: Saudi Arabia
ka_GE: საუდის არაბეთი

en: Save 40% on The Events Calendar
ka_GE: შეინახეთ 40% on ღონისძიებათა კალენდარი

en: Save Changes
ka_GE: ცვლილებების დამახსოვრება

en: Save With A Bundle
ka_GE: შენახვა ნაკრებით

en: Save now
ka_GE: შეინახე ახლა

en: Save with Bundles
ka_GE: შენახვა ნაკრების გარეშე

en: Search our support help desk
ka_GE: მოძებნეთ ჩვენი მხარდაჭერის დახმარების მაგიდა

en: Search:
ka_GE: ძებნა:

en: Security, backups, and management — that’s Solid Suite.
ka_GE: უსაფრთხოება, სარეზერვო ასლები და მენეჯმენტი – ეს არის Solid Suite.

en: See which plugins you have opted in to tracking for
ka_GE: ნახეთ, რომელ დანამატებზე დარჩით თვალყურის დევნება

en: Segment your attendee lists
ka_GE: სეგმენტირება თქვენი დამსწრე სიები

en: Select Image
ka_GE: სურათის არჩევა

en: Select an image
ka_GE: მონიშნეთ გამოსახულება

en: Senegal
ka_GE: სინეგალი

en: Serbia
ka_GE: სერბეთი

en: Server Connection
ka_GE: სერვერის კავშირი

en: Setting Notifications
ka_GE: შეტყობინებების დაყენება

en: Settings saved.
ka_GE: პარამეტრები დამახსოვრებულია.

en: Seychelles
ka_GE: სეიშელის კუნძულები

en: Shapes and lines for visual interest
ka_GE: ფორმები და ხაზები ვიზუალური ინტერესისთვის

en: Shop now
ka_GE: ყიდვა

en: Shortcodes
ka_GE: მოკლე კოდები

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
ka_GE: ნაჩვენებია 0-დან 0-მდე 0 ჩანაწერიდან

en: Sierra Leone
ka_GE: სიერა ლეონე

en: Singapore
ka_GE: სინგაპური

en: Sint Maarten
ka_GE: სინტ-მარტენი

en: Site License Key
ka_GE: საიტის ლიცენზიის გასაღები

en: Site time zone uses UTC
ka_GE: საიტის დროის სარტყელი იყენებს UTC-ს

en: Slideshow
ka_GE: სლაიდშოუ

en: Slovakia (Slovak Republic)
ka_GE: სლოვაკეთი (სლოვაკეთის რესპუბლიკა)

en: Slovenia
ka_GE: სლოვენია

en: Small, lightweight WordPress plugins that add new capabilities to our core plugins. Support is not offered for extensions; however they provide enhanced functionality and bonus features.
ka_GE: მცირე, მსუბუქი WordPress დანამატები, რომლებიც ახალ შესაძლებლობებს ამატებენ ჩვენს ძირითად დანამატებს. მხარდაჭერა არ არის შემოთავაზებული გაფართოებებისთვის; თუმცა ისინი უზრუნველყოფენ გაუმჯობესებულ ფუნქციონირებას და ბონუს ფუნქციებს.

en: SolidWP, the seriously solid foundation your WordPress site needs. Built with performance in mind.
ka_GE: SolidWP, სერიოზულად მყარი საფუძველი, რომელიც თქვენს WordPress საიტს სჭირდება. აშენებულია შესრულების გათვალისწინებით.

en: Solomon Islands
ka_GE: სოლომონის კუნძულები

en: Somalia
ka_GE: სომალი

en: Sorry, key validation server is not available.
ka_GE: უკაცრავად, გასაღების დადასტურების სერვერი მიუწვდომელია.

en: Sorry, unable to authenticate your site. Please contact Promoter support.
ka_GE: უკაცრავად, თქვენი საიტის ავთენტიფიკაცია შეუძლებელია. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ პრომოტერის მხარდაჭერას.

en: South Africa
ka_GE: სამხრეთ აფრიკა

en: South Carolina
ka_GE: სამხრეთ კაროლინა

en: South Dakota
ka_GE: სამხრეთ დაკოტა

en: South Georgia, South Sandwich Islands
ka_GE: სამხრეთი გეორგია და სამხრეთ სენდვიჩის კუნძულები

en: Spain
ka_GE: ესპანეთი

en: Split commission with users
ka_GE: საკომისიოს გაყოფა მომხმარებლებთან

en: Sri Lanka
ka_GE: შრი-ლანკა

en: Start Here
ka_GE: დაიწყე აქ

en: State
ka_GE: რეგიონი

en: Stellar is a collective of WordPress innovators, and home to WordPress products done right.
ka_GE: Stellar არის WordPress ინოვატორების კოლექტივი და WordPress პროდუქტების სახლია, რომელიც სწორად არის შესრულებული.

en: Sudan
ka_GE: სუდანი

en: Suriname
ka_GE: სურინამი

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
ka_GE: შპიცბერგენი და იან-მაიენი

en: Swaziland
ka_GE: ესვატინის სამეფო

en: Sweden
ka_GE: შვედეთი

en: Switzerland
ka_GE: შვეიცარია

en: Syrian Arab Republic
ka_GE: სირიის არაბული რესპუბლიკა

en: TEC Logo
ka_GE: TEC ლოგო

en: Taiwan
ka_GE: ტაივანი

en: Tajikistan
ka_GE: ტაჯიკეთი

en: Tanzania, United Republic of
ka_GE: ტანზანიის გაერთიანებული რესპუბლიკა

en: Tennessee
ka_GE: ტენესი

en: Terms
ka_GE: პირობები

en: Test for a theme or plugin conflict
ka_GE: ტესტი თემის ან დანამატის კონფლიქტისთვის

en: Test for conflicts
ka_GE: ტესტი კონფლიქტებისთვის

en: Testing for Conflicts
ka_GE: ტესტირება კონფლიქტებისთვის

en: Texas
ka_GE: ტექსასი

en: Text Array
ka_GE: ტექსტის მასივი

en: Thailand
ka_GE: ტაილანდი

en: The Action Logger will dispatch any logging message using the "tribe_log" action writing, by default, to the PHP error log.
ka_GE: Action Logger აგზავნის ნებისმიერ ჟურნალის შეტყობინებას "tribe_log" მოქმედების გამოყენებით, ნაგულისხმევად წერს PHP შეცდომების ჟურნალს.

en: The Events Calendar Context
ka_GE: The Events Calendar-ის კონტექსტი

en: The Events Calendar JSON-LD Data
ka_GE: The Events Calendar-ის JSON-LD მონაცემები

en: The Events Calendar Tweaks
ka_GE: ღონისძიებების კალენდარი შესწორებები

en: The Events Calendar comes with an API key for basic maps functionality. If you’d like to use more advanced features like custom map pins, dynamic map loads, or Events Calendar Pro's Location Search and advanced Map View, you’ll need to get your own Google Maps API key and add it to Events > Settings > Integrations
ka_GE: The Events Calendar-ს გააჩნია API გასაღები რუკების ძირითადი ფუნქციონირებისთვის. თუ გსურთ გამოიყენოთ უფრო მოწინავე ფუნქციები, როგორიცაა რუკის მორგებული პინები, დინამიური რუქის ჩატვირთვა, ან Events Calendar Pro-ს მდებარეობის ძიება და გაფართოებული Map View, თქვენ უნდა მიიღოთ თქვენი საკუთარი Google Maps API გასაღები და დაამატოთ ის Events > Settings > ინტეგრაციები

en: The Events Calendar important notice icon
ka_GE: The Events Calendar-ის მნიშვნელოვანი შეტყობინების ხატულა

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
ka_GE: The Events Calendar არის ყურადღებით შემუშავებული, გაფართოებადი დანამატი, რომელიც საშუალებას გაძლევთ მარტივად გააზიაროთ თქვენი მოვლენები.

en: The URL to the full size version of the image
ka_GE: სურათის სრული ზომის ვერსიის URL

en: The URL to the term archive page
ka_GE: ტერმინის არქივის გვერდის URL

[ctx: The US state Georgia]
en: Georgia
ka_GE: ჯორჯია

en: The WordPress term ID
ka_GE: WordPress ტერმინის ID

[ctx: The associated field is required.]
en: (required)
ka_GE: (სავალდებულო)

en: The best WordPress donation plugin.
ka_GE: საუკეთესო WordPress შემოწირულობის მოდული.

en: The cost currency symbol
ka_GE: ღირებულების ვალუტის სიმბოლო

[ctx: The country]
en: Georgia
ka_GE: საქართველო

en: The image file extension
ka_GE: სურათის ფაილის გაფართოება

en: The image height in pixels in the specified size
ka_GE: სურათის სიმაღლე პიქსელებში მითითებულ ზომაში

en: The image width in pixels in the specified size
ka_GE: სურათის სიგანე პიქსელებში მითითებულ ზომაში

en: The link to the image in the specified size on the site
ka_GE: საიტზე მითითებული ზომის სურათის ბმული

en: The number of posts associated with the term
ka_GE: ტერმინთან დაკავშირებული პოსტების რაოდენობა

en: The plugin doesn't work.
ka_GE: მოდული არ მუშაობს.

en: The request was sent insecurely.
ka_GE: მოთხოვნა არასაიმედოდ იყო გაგზავნილი.

en: The request wasn't sent from this tab.
ka_GE: მოთხოვნა არ გაიგზავნა ამ ჩანართიდან.

en: The server is not currently responding
ka_GE: სერვერი ამჟამად არ პასუხობს

en: The server is responding with an error:
ka_GE: სერვერი პასუხობს შეცდომით:

en: The service has disabled oAuth. Some types of events may not import.
ka_GE: სერვისმა გამორთო oAuth. ზოგიერთი ტიპის ღონისძიება შეიძლება არ იყოს იმპორტირებული.

en: The taxonomy the term belongs to
ka_GE: ტაქსონომია, რომელსაც ტერმინი ეკუთვნის

en: The term description
ka_GE: ტერმინის აღწერა

en: The term name
ka_GE: მნიშვნელობის სახელი

en: The term parent term if any
ka_GE: ტერმინი მშობელი ტერმინი ასეთის არსებობის შემთხვევაში

en: The term slug
ka_GE: ტერმინი შლაგი

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
ka_GE: ხელმისაწვდომია %1$s-ის ახალი ვერსია. %2$s

en: There is an update available for %1$s but your license has expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your license.%3$s | Updates are available for %1$s but your license keys have expired. %2$sVisit the Events Calendar website to renew your licenses.%3$s
ka_GE[0]: ხელმისაწვდომია განახლება %1$s-ისთვის, მაგრამ თქვენს ლიცენზიას ვადა გაუვიდა. %2$sეწვიეთ Events Calendar-ის ვებსაიტს თქვენი ლიცენზიის გასაახლებლად.%3$s

en: There’s a new version of %1$s available, but your license is expired. You’ll need to renew your license to get access to the latest version. If you plan to continue using your current version of the plugin(s), be sure to use a compatible version of The Events Calendar. %2$s
ka_GE: ხელმისაწვდომია %1$s-ის ახალი ვერსია, მაგრამ თქვენს ლიცენზიას ვადა გაუვიდა. თქვენ უნდა განაახლოთ თქვენი ლიცენზია, რომ მიიღოთ წვდომა უახლეს ვერსიაზე. თუ გეგმავთ განაგრძოთ დანამატ(ებ)ის თქვენი ამჟამინდელი ვერსიის გამოყენება, დარწმუნდით, რომ გამოიყენეთ ივენთების კალენდრის თავსებადი ვერსია. %2$s

en: Third Party Accounts
ka_GE: მესამე მხარის ანგარიშები

en: Today
ka_GE: დღეს

en: Togo
ka_GE: ტოგო

en: Tokelau
ka_GE: ტოკელაუ

en: Tonga
ka_GE: ტონგა

en: Trinidad and Tobago
ka_GE: ტრინიდადი და ტობაგო

en: Troubleshooting
ka_GE: პრობლემების გადაწყვეტა

en: Tunisia
ka_GE: ტუნისი

en: Turkey
ka_GE: თურქეთი

en: Turkmenistan
ka_GE: თურქმენეთი

en: Turks and Caicos Islands
ka_GE: თერკისა და კაიკოსის კუნძულები

en: Tutorial
ka_GE: სახელმძღვანელო

en: Tuvalu
ka_GE: ტუვალუ

en: Uganda
ka_GE: უგანდა

en: Ukraine
ka_GE: უკრაინა

en: Ultimate Bundle
ka_GE: საბოლოო პაკეტი

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
ka_GE: Tribe Extensions-ის გაშვება შეუძლებელია. თქვენი ვებსაიტის მასპინძელი გაშვებულია PHP 5.2 ან უფრო ძველი და სავარაუდოდ გამორთულია ან არასწორი კონფიგურაცია აქვს debug_backtrace(). თქვენ, ან თქვენს ვებსაიტის მასპინძელს, დაგჭირდებათ PHP-ის განახლება ან სწორად დააკონფიგურიროთ debug_backtrace() Tribe Extensions-ის მუშაობისთვის.

en: Unique System Info Key Generated
ka_GE: უნიკალური სისტემის ინფორმაციის გასაღები გენერირებულია

en: United Arab Emirates
ka_GE: არაბეთის გაერთიანებული საემიროები

en: United Kingdom
ka_GE: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka_GE: ამერიკის შეერთებული შტატები

en: United States Minor Outlying Islands
ka_GE: შეერთებული შტატების მცირე გარემდებარე კუნძულები

en: Unknown or not set
ka_GE: უცნობია, ან არ არის დაყენებული

en: Upgrade Plugin
ka_GE: დანამატის განახლება

en: Uruguay
ka_GE: ურუგვაი

en: Users submit events and sell tickets
ka_GE: მომხმარებლები წარადგენენ ღონისძიებებს და ყიდიან ბილეთებს

en: Users submit events to your calendar
ka_GE: მომხმარებლები აგზავნიან მოვლენებს თქვენს კალენდარში

en: Utah
ka_GE: იუტა

en: Uzbekistan
ka_GE: უზბეკეთი

en: Valid Key! Expires on %s
ka_GE: სწორი გასაღები! ვადა ეწურება: %s

en: Value
ka_GE: მნიშვნელობა

en: Vanuatu
ka_GE: ვანუატუ

en: Venezuela
ka_GE: ვენესუელა

en: Vermont
ka_GE: ვერმონტი

en: View
ka_GE: ხედი

en: Virgin Islands (British)
ka_GE: ბრიტანეთის ვირჯინის კუნძულები

en: Virginia
ka_GE: ვირჯინია

en: Virtual
ka_GE: ვირტუალური

en: Visit Troubleshooting next
ka_GE: შემდეგ ეწვიეთ პრობლემების მოგვარებას

en: WP Cron enabled
ka_GE: WP Cron ჩართულია

en: WP Cron not enabled
ka_GE: WP Cron არ არის ჩართული

en: Wallis and Futuna Islands
ka_GE: უოლისი და ფუტუნა

en: Washington
ka_GE: ვაშინგტონი

en: We'd love to know why you're leaving so we can improve our plugin.
ka_GE: ჩვენ გვსურს ვიცოდეთ, რატომ ტოვებთ, რათა გავაუმჯობესოთ ჩვენი დანამატი.

en: We're committed to helping make your calendar spectacular and have a wealth of resources available.
ka_GE: ჩვენ მზად ვართ დავეხმაროთ თქვენი კალენდრის შთამბეჭდავი გახადოს და ხელმისაწვდომი რესურსების სიმდიდრე.

en: We've packaged our most popular plugins into bundles jam-packed with value.
ka_GE: ჩვენ შევფუთეთ ჩვენი ყველაზე პოპულარული დანამატები ღირებულებით შეფუთულ პაკეტებში.

en: West Virginia
ka_GE: დასავლეთ ვირჯინია

en: Western Sahara
ka_GE: დასავლეთ საჰარა

en: We’ve detected the following issues
ka_GE: ჩვენ აღმოვაჩინეთ შემდეგი პრობლემები

en: We’ve put together a video tutorial showing how to create events with Tickets using our plugins. Click on the link in the link in the title to learn more.
ka_GE: ჩვენ მოვამზადეთ ვიდეო გაკვეთილი, რომელიც აჩვენებს, თუ როგორ უნდა შექმნათ ღონისძიებები ბილეთებით ჩვენი დანამატების გამოყენებით. მეტის გასაგებად დააწკაპუნეთ ბმულზე სათაურში.

en: What do I get with Events Calendar Pro?
ka_GE: რას მივიღებ Events Calendar Pro-ით?

en: When it comes to paid tickets, these orders can be refunded through the e-commerce platform in use.
ka_GE: რაც შეეხება ფასიან ბილეთებს, ამ შეკვეთების დაბრუნება შესაძლებელია გამოყენებული ელექტრონული კომერციის პლატფორმის მეშვეობით.

en: When users click on the event title, they’ll be taken right to the source of your event, offering a direct route to join.
ka_GE: როდესაც მომხმარებლები დააწკაპუნებენ ღონისძიების სათაურზე, ისინი მიიყვანენ უშუალოდ თქვენი ღონისძიების წყაროსთან და შესთავაზებენ პირდაპირ მარშრუტს.

en: When using The Events Calendar, we highly recommend that you use a geographic timezone such as "America/Los_Angeles" and avoid using a UTC timezone offset such as “UTC+9”. Choosing a UTC timezone for your site or individual events may cause problems when importing events or with Daylight Saving Time. Go to your the General WordPress settings to adjust your site timezone.
ka_GE: The Events Calendar-ის გამოყენებისას, ჩვენ გირჩევთ გამოიყენოთ გეოგრაფიული დროის სარტყელი, როგორიცაა „America/Los_Angeles“ და თავიდან აიცილოთ UTC დროის სარტყლის ოფსეტური გამოყენება, როგორიცაა „UTC+9“. თქვენი საიტისთვის ან ინდივიდუალური ღონისძიებებისთვის UTC დროის სარტყლის არჩევამ შეიძლება გამოიწვიოს პრობლემები მოვლენების იმპორტის დროს ან დღისით. გადადით თქვენს ზოგადი WordPress პარამეტრებში თქვენი საიტის დროის ზონის დასარეგულირებლად.

en: Where can I find a list of available shortcodes?
ka_GE: სად ვიპოვო ხელმისაწვდომი მოკლე კოდების სია?

en: While the resources above help solve a majority of the issues we see, there are times you might be looking for extra support. If you need assistance using our plugins and would like us to take a look, please follow these steps:
ka_GE: მიუხედავად იმისა, რომ ზემოაღნიშნული რესურსები გვეხმარება პრობლემების უმრავლესობის გადაჭრაში, რომელსაც ჩვენ ვხედავთ, არის შემთხვევები, როდესაც შესაძლოა ეძებთ დამატებით მხარდაჭერას. თუ თქვენ გჭირდებათ დახმარება ჩვენი დანამატების გამოყენებით და გინდათ, რომ გადავხედოთ, გთხოვთ, მიჰყევით ამ ნაბიჯებს:

en: Why am I being told my license key is out of installs?
ka_GE: რატომ მეუბნებიან, რომ ჩემი ლიცენზიის გასაღები დაინსტალირებულია?

en: Wisconsin
ka_GE: ვისკონსინი

en: WooCommerce compatibility
ka_GE: WooCommerce თავსებადობა

en: WordPress 5.7 includes a major jQuery update that may cause compatibility issues with past versions of The Events Calendar, Event Tickets and other plugins.
ka_GE: WordPress 5.7 მოიცავს jQuery-ის მთავარ განახლებას, რამაც შეიძლება გამოიწვიოს თავსებადობის პრობლემები მოვლენების კალენდრის, ივენთების ბილეთების და სხვა დანამატების წარსულ ვერსიებთან.

en: Works with Google Calendar, Meetup, and more
ka_GE: მუშაობს Google Calendar-თან, Meetup-თან და სხვასთან

en: Writes
ka_GE: ჩაწერები

en: Wyoming
ka_GE: ვაიომინგი

en: Yemen
ka_GE: იემენი

en: You can always check the status of your licenses by logging in to %1$syour account on theeventscalendar.com%2$s.
ka_GE: ყოველთვის შეგიძლიათ შეამოწმოთ თქვენი ლიცენზიების სტატუსი %1$sთქვენს ანგარიშზე theeventscalendar.com%2$s-ზე შესვლით.

en: You do not have a license
ka_GE: ლიცენზია არ გაქვს

en: Your license is valid
ka_GE: თქვენი ლიცენზია მოქმედებს

en: Zambia
ka_GE: ზამბია

en: Zimbabwe
ka_GE: ზიმბაბვე

en: book with The Events Calendar logo
ka_GE: წიგნი ივენთების კალენდრის ლოგოთი

en: book with The Events community logo
ka_GE: წიგნი The Events საზოგადოების ლოგოთი

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
ka_GE: %1$s და %2$s

en: lightbulb icon
ka_GE: ნათურის ხატი

en: list of available functions
ka_GE: ხელმისაწვდომი ფუნქციების სია

en: logo icon
ka_GE: ლოგოს ხატულა

en: remove
ka_GE: წაშლა

en: unknown date
ka_GE: უცნობი თარიღი
